O nás - AVATS
O SPOLOČNOSTI AVATS

Servis a výroba hydraulických valcov

Spoločnosť vznikla v roku 1992 a špecializuje sa na výrobu hydraulických valcov a hydraulických komponentov, ako aj na servis hydraulických valcov. Firma začala s výrobou na jednoduchých klasických strojoch, a to výrobou rôznych dielcov ako sú piesty, predné veká, návarky a pod. Postupne si svojou spoľahlivosťou získala rôznych zákazníkov. Presná strojárska výroba, ktorú finálne výrobky firmy predstavujú, vyžaduje bohaté skúsenosti. Potenciál firmy tvorí kvalitné personálne zázemie.

Firma momentálne zamestnáva 60 vysokokvalifikovaných zamestnancov s dlhoročnou praxou v špeciálnej výrobe. Vďaka kvalitnému konštrukčnému a technologickému know-how je firma schopná uspokojiť aj špeciálne požiadavky zákazníkov.

Finálne výrobky firmy sa vyznačujú vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou životnosťou, ktorú dokázali v dlhoročných prevádzkach u zákazníkov. Našu neustálu snahu o dosiahnutie vyššej úrovne kvality odzrkadľuje aj úspešne zavedený systém manažmentu kvality ISO 9001:2000.

image
image

Ponúkame servis a výrobu hydraulických valcov do technicky a technologicky vysoko rozvinutej základne schopnej prispôsobovať sa požiadavkám zákazníkov.

Hydraulické valce sú vyrábané v rozmedzí od priemeru 40 do 320 mm so zdvihom 5000 mm, prípadne aj viac a vyznačujú sa vysokou kvalitou, spoľahlivosťou a dlhou živnosťou, ktorú dokázali v dlhoročných prevádzkach u zákazníkov.

Vyrábame hydraulické valce klasické, aj atypické; jednočinné, dvojčinné a teleskopické podľa vlastnej konštrukcie na základe požiadaviek zákazníka, aj podľa konštrukcie zákazníka.

Našou víziou je zaradiť sa medzi najlepších európskych výrobcov hydraulických valcov a komponentov, a to neustálou modernizáciou strojového parku, a tým aj skvalitnenie výroby produktov s cieľom dosiahnuť konkurencieschopnosť nielen na európskom trhu.

Prioritným záujmom vedenia firmy AVATS, s.r.o. je uspokojovanie potrieb zákazníkov poskytovaním kvalitných služieb a výrobkov, trvalý ekonomický rast a prosperita spoločnosti s minimálnym negatívnym dopadom na životné prostredie.

Kontaktné údaje

Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si čas na podrobnejšie prediskutovanie vášho projektu.

AVATS, s.r.o.
IČO:
36243396
DIČ: 2020198345
IČDPH:
SK2020198345

Blatná ulica 314/16 930 13 Horné Mýto
Obchodný register Okresného súdu Trnava, oddiel: Sro, vložka č. 12757/T

Sídlo spoločnosti
930 13 Horné Mýto 290
Nájdete nás

Kontaktný telefón
vykládka/nakládku tovaru

+421 917 837 512

Výrobno-obchodný manažér
Attila Almási
+421 915 702 184
a.almasi@avats.sk

Back office
Tamara Siposova

+421 918 724 887
avats@avats.sk

Kontaktný formulár

Neváhajte nás kontaktovať a dohodneme si čas na podrobnejšie prediskutovanie vášho projektu.